O akci

Přicházíte do ponurého kraje, jehož jméno bylo zapomenuto. Místo, kde bohové jsou jen slovem a naděje to, co udržuje poslední hrstku obyvatel při životě. Zde dobro ani zlo nejsou podstatné, podstatné je žít. A nebo se mýlím?

Úvod

Jedná se o LARP původně ze společné kuchyně Blizzy + Raven, nynější podobu má již na svědomí Fanatický vývojový tým a Hermi. Raven je hlavní organizátor, Condor se stará o alchymii, pravidla, Hermi pak řeší technické věci a Astra tvoří svět, magii.

POZOR ZMĚNA! Prosíme oproti předešlým ročníkům abyste většinu dotazů směřovali na e-mail či na Ravena. Astralien tvoří svět, ale Raven je hlavním organizátorem a když se budete ptát Astry, beztak vytvoří jen společnou konverzaci. Hlavní rozhodovací slovo má Raven.

Co je Dobro za akci?

Dobro je určeno pro začátečníky i pokročilé hráče, doporučený věk je 15 a více. Mladší (děti do 15ti) mohou přijet s dospělým (rodiče, sourozenci, opatrovníci) doprovodem, který za ně bude ručit. Co se týče hráčů 15 až 18 let, potřebujeme prohlášení rodičů.

Jedná se o malinko bojovější larp typu svět. Preferujeme jednotlivce nebo skupiny o velikosti 3-5 hráčů. Na své si přijdete, pokud máte rádi hodně magie, hrdinské příběhy a zápletky točící se kolem záchrany světa.

Staví na propracovaném světě a herních mechanismech. Pro hráče je připraven svět, který díky vlastní iniciativě mohou objevovat, porážet bestie, jednat s jinými hráči, pročítat rozsáhlou knihovnu a nejspíše i zachraňovat svět.

Snažíme se být co nejvštřícnější a přizpůsobit se požadavkům hráčů, pokud jsou kladeny dostatečně předem. Proto se pokusíme postavit situace řešitelné jak zbraní, tak čistým rozumem či hbitým jazykem.

Letošní ročník je stále stavěn jako hrdinská fantasy, ve které postavy prozkoumávají různá zákoutí herného světa, řeší místní politický konflikt a možná i zachrání svět či své duše. Mnohé záleží na iniciativě hráčů, jak se přičiní o své zapojení a na kolik získají o určitých zápletkách informace.

Informace o místě:

Jídlo a pití, přespávání, zázemí.

Přespává se na Tábořišti Hadovka, nejbližší obec – Okrouhlé Hradiště, 49°51'36.8"N 12°58'33.7"E. Mapa . I přes to, že na stránkách inzerují stany s podsadou, tábor ještě není postavený, proto si vezměte vlastní stany!

Počet zúčastněných osob je možné si hlídat na stránkách registrovaných.

Voda bude na místě v barelech, kohoutková.

Záchod budeme kopat se správcem. Uvidíme, jak to dopadne. :-D Toaleťák si raději vezměte, může dojít.

Jídlo si vezměte vlastní.

Oheň: Zjišťujeme, ale pro všechny případy si vezměte vlastní vařič. (Nebo se domluvte do skupiny.)

Doprava

Je možné dojet na akci autem?

Ano, zjišťujeme, jak je to v okolí s parkováním.

Jsou nějaké doporučené spoje?

Zjišťujeme.

FAQ

Co všechno obsahuje registrační poplatek?

Náklady na rekvizity, tisk a ubytování.

Je možné si sebou vzít nehrající doprovod?

Ano, za poplatek za přespání (40 kč) to možné je. U mladších účastníků toto naopak vítáme. Když bude mít doprovod foťák a po akci se podělí o fotky, i to bude fajn.

Je mi méně než 15 let a chci jet.

V případě, že s hráčem mladším 15ti let bude nějaký dospělý dozor, který za něj bude odpovídat, pak se akce zúčastnit může. Děti pod 10 let nám přijdou dost mladé na účast, ale pokud budou s dospělým sourozencem nebo rodičem, který se o ně postará i pod stanem, v přítomnosti vos a v chladném počasí, proč ne. Nechceme si tuto starost brát na hrb sami, míváme dost starostí s během hry.

Děti na akci

Malé děti (pod 10 let) na akci je možné vzít pouze za doprovodu rodičů, zákonných zástupců či zletilých sourozenců. Okolí neznáme.

P.S.: Také máme prcka, budeme to muset zvládnout. ;-)